Szkolenia na uprawnienia elektryczne,
energetyczne i gazowe
dla studentów i uczniów

Elastyczna współpraca w zakresie szkoleń elektrycznych

CO ZAPEWNIAMY NASZYM KURSANTOM W RAMACH SZKOLEŃ DLA STUDENTÓW I UCZNIÓW?

Szkolenia na uprawnienia elektryczne, uprawnienia energetyczne / cieplne, uprawnienia gazowe dla studentów i uczniów są całkowicie nieodpłatne dzięki finansowaniu z Fundacji Start Energetyka Polska, która w ten sposób przeprowadza własne cele statutowe.

KTO MOŻE UCZESTNICZYĆ W SZKOLENIACH DLA STUDENTÓW I UCZNIÓW?

Uczniowie oraz studenci muszą mieć ukończone 18 lat, konieczne jest uczęszczanie na kierunek techniczny, bycie członkiem Stowarzyszenia Naukowo – Technicznego Mechaników i Energetyków Polskich, a także utworzenie Koła Terenowego działającego przy Stowarzyszeniu.

ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIA DLA STUDENTÓW I UCZNIÓW! SKORZYSTAJ Z WIEDZY ORAZ ZDOBĄDŹ SZEROKIE UPRAWNIENIA! NA PEWNO NIE BĘDZIESZ ŻAŁOWAĆ!

Chcesz uzyskać ważne uprawnienia elektryczne, energetyczne lub gazowe? Pomożemy Ci w tym bardzo chętnie oraz skutecznie, nie zwlekaj. Zapisz się na nieodpłatne szkolenie, które pomoże Ci w uzyskaniu najbardziej niezbędnych kwalifikacji.