Usługi BHP dla firm

Zapoznaj się wnikliwie z naszą ofertą i dokonaj wyboru

Zapewniamy nie tylko szkolenia, ale również kompleksowe
usługi BHP dla firm

USŁUGI BHP DLA FIRM ZGODNE Z TWOIMI POTRZEBAMI

Zapewniamy szkolenia, kursy oraz kompleksowe usługi BHP dla firm. Mamy świadomość, że bezpieczeństwo oraz higiena pracy są kluczowe i niezmiernie ważne dla naszych kursantów oraz ich pracodawców. Nasi słuchacze mogą liczyć na solidną porcję wiedzy. Dbamy o to, by nasi słuchacze byli w pełni zadowoleni z realizowanych szkoleń. Jest na nich czas na wiedzę teoretyczną oraz pytania. BHP to wiedza praktyczna, potrzebna, pozwalająca zwiększyć bezpieczeństwo oraz poprawić higienę pracy. Nasi klienci dostają to, co dla nich najważniejsze – pewność, że pracownicy będą pracować dobrze, uważnie i ostrożnie. Historia bezpieczeństwa i higieny pracy (BHP) ma długie i rozwinięte korzenie, które sięgają czasów industrializacji i rozwoju przemysłu.

Oferujemy naszym kursantom możliwość dostosowania zakresu usług BHP do indywidualnego zapotrzebowania. W ofercie mamy dokładnie to, czego szukasz i czego najbardziej potrzebujesz. Przed rozpoczęciem współpracy omówimy zapotrzebowanie i dostosujemy zakres usługi BHP oraz cenę do firmy i jej oczekiwań. Warto porozmawiać, aby uzyskać działanie szyte na miarę. Jesteśmy gotowi współpracować, negocjować oraz ustalać wszelkie zagadnienia.

 

USŁUGI BHP DLA FIRM – JAKI JEST ICH ZAKRES?

Wieloletnie doświadczenie naszych ekspertów pozwala nam na zapewnienie klientom następujących usług z zakresu BHP dla przedsiębiorstw:

  •  organizacja nadzoru stanowisk pracy, która jest kluczowa, ponieważ przekłada się na komfort pracy oraz bezpieczeństwo 
  • przygotowanie oceny ryzyka zawodowego, w celu zapobiegania wypadkom 
  • administracja konsultacji w zakresie prawa pracy i przepisów branżowych, czyli działanie szyte na miarę 
  • zarządzanie dokumentacją powypadkową wypadków w drodze do pracy, w drodze z pracy oraz w pracy. Zarządzanie dokumentacją powypadkową jest istotnym elementem w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy. Dokumentacja powypadkowa obejmuje wszystkie niezbędne dokumenty i informacje związane z wypadkiem lub incydentem w miejscu pracy. 
  • sporządzanie instrukcji obsługi, stanowisk, BHP oraz pełnego bezpieczeństwa pożarowego, 
  • reprezentowanie zleceniodawcy” przed Państwową Inspekcją Pracy oraz Państwową Inspekcją Sanitarną w odniesieniu do zasad BHP, 
  • poparcie w komponowaniu i nabyciu ochron osobistych i sprzętu przeciwpożarowego. Pożary są poważnym zagrożeniem dla firm oraz ich pracowników.

 

Wycena zawsze jest tworzona w sposób autorski, dopasowana do zlecenia, klienta oraz zakresu danego szkolenia.

STAŁA WSPÓŁPRACA Z FUNDACJA START ENERGETYKA POLSKA W ZAKRESIE USŁUG BHP

Możliwe jest nawiązanie z nami stałej współpracy w zakresie realizowania zadań służby BHP. Jesteśmy gotowi zapewnić kompleksową obsługę przedsiębiorstw, oferując wszechstronne usługi, nadzór oraz konsulting BHP. Nasza praca to nasze zamiłowanie, nieustannie szkolimy siebie, naszych pracowników oraz współpracowników. Do realizowanych działań podchodzimy z pełną starannością, solidnością, zaangażowaniem. Klienci są obsługiwani przez nas tak, że BHP w ich firmie jest na najwyższym poziomie. Solidne BHP to bardzo ważne zagadnienie w każdej firmie. BHP (Bezpieczeństwo i Higiena Pracy) jest dziedziną zajmującą się zapobieganiu wypadkom, chorobom zawodowym i innym zagrożeniom zdrowotnym w miejscu pracy. Obejmuje ona zarówno aspekty techniczne, jak i organizacyjne, mające na celu ochronę zdrowia i życia pracowników, ich dobrostan w miejscu pracy. Każda firma musi mieć wdrożone BHP, nawet jeśli jest to bardzo niewielka firma. Nie można zaniedbać bezpieczeństwa, ponieważ bez niego firma będzie pełna ryzyk oraz trudnych sytuacji. 

Nasi solidni konsultanci pozostają do Twojej dyspozycji przez 7 dni w tygodniu w godzinach 8:00-22:00.