FUNDACJA Start Energetyka Polska
miejsce profesjonalnej wiedzy oraz kompleksowego
kształcenia

Znajdź ośrodek szkoleniowy dla Ciebie i rozpocznij kurs, który będzie drogą do nowych kompetencji

Wiedza i doświadczenie, Fundacja Start Energetyka Polska to najlepszy wybór dla kursantów

Uprawnienia SMEP są specjalnymi uprawnieniami, które dotyczą osób zajmujących się eksploatacją, konserwacją i naprawą maszyn i urządzeń przemysłowych, elektrycznych, energetycznych i gazowych. Obejmują one różne obszary związane z energetyką, elektrotechniką, automatyką i mechaniką. Szkolenia tego rodzaju kończą elektrycy, osoby pracujące z urządzeniami zasilanymi prądem, wszyscy, którzy potrzebują takiej wiedzy. Certyfikat / uprawnienia należy zachować, mieć w swojej dokumentacji lub okazać każdej osobie, która chciałaby zapoznać się z taką dokumentacją.

Jesteśmy doskonale przygotowani do kształcenia osób dorosłych ubiegających się o odnowienie lub nabycie uprawnień elektrycznych, energetycznych i gazowych tzw. SMEP. W naszym zespole są wyłącznie najwyższej klasy specjaliści, którzy posiadają doskonałe doświadczenie w branży oraz kadra naukowo-techniczna wywodząca się z Politechnik. Dzięki temu realizujemy w pełni profesjonalne szkolenia oraz kursy

uprawnienia G1 – elektryczne,

uprawnienia G2 – energetyczne,

uprawnienia G3 – gazowe.

FUNDACJA START ENERGETYKA POLSKA służy nieocenioną pomocą firmom oraz osobom fizycznym. Zgłoszenie się do nas może być początkiem wieloletniej i bardzo udanej współpracy.

Fundacja Start Energetyka Polska

ROZWÓJ ORAZ EDUKACJA DLA KAŻDEGO ZAINTERESOWANEGO

Jako FUNDACJA START ENERGETYKA POLSKA mamy misję przekazywania profesjonalnej wiedzy, która umożliwia zdanie egzaminu przed Państwową Komisją Kwalifikacyjną. Dbamy o to, by młodzież uzyskała dostęp do najwyższej jakości szkoleń branżowych, które będą źródłem wiedzy oraz umiejętności. Stosujemy innowacyjne, niebanalne rozwiązania w energetyce oraz zajmujemy się promowaniem i przedstawianiem nowoczesnych technologii obecnych w branży. Elektryczność jest ważnym medium, ale może być także zagrożeniem. Czynimy wszystko, aby nasi klienci uzyskali wiedzę i umiejętności. Z nami wszystko się uda i wszystko będzie opłacalne. Zapraszamy do współpracy wszystkie osoby, którym zależy na coraz lepszych kwalifikacjach.

Szkolenia elektryczne w całej Polsce

Dbamy o naszych klientów, dlatego nasz model kooperacji jest czytelny, jasny i prosty, nie jest skomplikowany w najmniejszej mierze. Organizujemy szkolenia w formie stacjonarnej na terenie całej Polski oraz online, w bardzo dobrej formie, która sprawdzi się zawsze – dojazdy są stratą czasu, dlatego staramy się zaoszczędzić klientom takiego przemieszczania się. Szkolenie w formie online można zakończyć w dowolnym miejscu oraz o dowolnej porze. Jest to wielki walor szkoleń tego rodzaju. Szkolenia online są dostępne, wygodne, elastyczne oraz interesujące. Dobre przygotowanie takich szkoleń to podstawa.

Masz zamiar podnieść kompetencje zawodowe pracowników? Zgłoś się do nas, a my przygotujemy dla Ciebie wycenę naszych szkoleń. Każda wycena jest autorska, a klientów traktujemy indywidualnie i w sposób dający im zadowolenie. Nasze szkolenia zawsze szyjemy na miarę, solidnie dopasowując je do firmy oraz do jej pracowników. Kompleksowe szkolenia oraz egzaminy są misją naszej firmy. Dzięki nam dasz pracownikom to, co dla nich na pewno będzie najlepsze. Nie ma co do tego najmniejszych wątpliwości. Klienci doceniają jakość naszych szkoleń i chętnie do nas wracają. Przekonaj się o tym, jak działamy i skorzystaj z naszych usług.