O nas

Fundacja Start Energetyka Polska
– profesjonalna wiedza i kompleksowe szkolenia

Wiedza i doświadczenie, czyli Fundacja Start Energetyka Polska

Jesteśmy ekspertami w szkoleniu osób starających się o odnowienie lub nabycie uprawnień elektrycznych, energetycznych i gazowych tzw. SMEP. Nasz zespół składa się wyłącznie z wykwalifikowanych specjalistów, którzy mają doświadczenie w branży oraz kadry naukowo-technicznej. Dzięki temu przeprowadzamy najwyższej jakości szkolenia zapewniające:

Fundacja Start Energetyka Polska

stawiamy na rozwój i edukację

Jako Fundacja Start Energetyka Polska skupiamy się przede wszystkim na przekazywaniu profesjonalnej wiedzy, która umożliwia bezproblemowe zdanie egzaminu przed Państwową Komisją Kwalifikacyjną. Ponadto dążymy do zapewnienia młodzieży dostępu do najwyższej jakości szkoleń. Wspieramy również nowatorskie rozwiązania w energetyce oraz skupiamy się na propagowaniu nowoczesnych technologii w branży.

Szkolenia elektryczne w całej Polsce

Stawiamy na przejrzysty model współpracy oraz indywidualne podejście. Dlatego też organizujemy szkolenia online oraz stacjonarne w całej Polsce. Jeżeli chcesz przeprowadzić kurs dla swoich pracowników, przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę. Naszym celem jest przekazanie profesjonalnej wiedzy oraz przeprowadzenie kompleksowego szkolenia wraz z egzaminem.