Szkolenia dla firm

Zapoznaj się wnikliwie z naszą ofertą i dokonaj wyboru

Efektywna współpraca w zakresie realizowania szkoleń elektrycznych

Co oferujemy w ramach szkolenia dla firm?

Jeżeli zdecydujesz się na szkolenia elektryczne dla firm w FUNDACJA START ENERGETYKA POLSKA, zyskasz przede wszystkim:

 • Największy na rynku pakiet szkoleń i kursów przeznaczonych dla pracowników i pracodawców. Kadra kierownicza skorzysta na takich szkoleniach w sposób znaczący. Pracownicy również będą z nich zadowoleni. 
 • Najlepszą kadrę wykładowców w Polsce zarówno praktyków, jak i przedstawicieli kadry naukowo-technicznej mających szerokie doświadczenie oraz ogromną wiedzę w swojej dziedzinie. Dzięki temu jakość szkoleń jest naprawdę wysoka. 
 • Dogodną dla firmy lokalizację i termin szkolenia. Wolisz szkolenie na terenie firmy? Nie ma problemu. Lepsze byłoby szkolenie poza firmą lub wyjazdowe? Także jesteśmy gotowi je przeprowadzić. Wybierz czas, miejsce, zakres szkolenia, a nasza firma będzie działała dla Ciebie. Nasza praca przełoży się na doskonałe przygotowanie zawodowe Twoich pracowników. 
 • Programy szkolenia dopasowane są do specyfiki grupy oraz zapotrzebowania firmy. 
 • Możemy organizować szkolenia oraz egzaminy w dni robocze oraz w weekendy. Jest to dla nas najnormalniejsza sprawa. Otwartość na klienta i jego potrzeby mamy wpisaną w zakres naszych aktywności. 
 •  Szkolimy w różnych ramach czasowych, od 3-24 godzin dydaktycznych w jeden, dwa lub trzy dni szkoleniowe. Szkolenia mogą być organizowane w języku obcym, m.in.: ukraińskim, niemieckim, angielskim lub innym, ustalonym z naszymi ekspertami. Zapewniamy tłumacza przysięgłego podczas kursów i szkoleń realizowanych w obcych językach. Opłata za tłumacza stanowi część kalkulacji i jest uzgadniana każdorazowo. 
 • Materiały szkoleniowe online przekazywane są kursantom przed kursem w formie elektronicznej. 
 • Każdy kurs wieńczy egzamin zdawany przed Komisją Kwalifikacyjną powołaną przez Urząd Regulacji Energetyki (URE) lub Urzędu Dozoru Technicznego. Nasi specjaliści dbają o przebieg egzaminu, organizując go zgodnie z najwyższymi standardami. Kursanci dostają pełne uprawnienia zawodowe oraz przepustkę do dobrze płatnych prac.

KTO BIERZE UDZIAŁ I CO ZAPEWNIAJĄ SZKOLENIA DLA FIRM?

Naszą ofertę kierujemy do bardzo małych i dużych przedsiębiorstw. Średnim firmom również jesteśmy gotowi pomagać. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie przygotować autorskie szkolenia. Ich szycie na miarę jest sprawą gwarantowaną. W szkoleniu elektrycznym dla firm mogą wziąć udział:

 • doświadczeni praktycy,
 • osoby rozpoczynające praktykę zawodową,
 • właściciele firm z branży elektrycznej, energetycznej i gazowej lub pokrewnych.

Co ważne, w ramach szkolenia dla firm zapewniamy zajęcia praktyczne i teoretyczne, a także egzamin ustny oraz praktyczny.

JAKI JEST KOSZT SZKOLENIA DLA FIRM?

Każde szkolenie dla firm posiada indywidualną wycenę. Konieczny jest kontakt z nami w celu omówienia szczegółów oferty. Koszt kursu zależy od wielu elementów i części składowych, a obejmuje on:

 • Lokalizację na terenie Polski, 
 • Termin, czyli datę szkolenia – szkolenia wyjazdowe w lecie są droższe, ponieważ wówczas baza noclegowa jest kosztowniejsza 
 • konieczność wynajmowania sali wykładowej (więcej kosztować będzie sala w centrum dużego miasta niż w małym miasteczku) 
 • Liczbę uczestników, zajęcia oraz egzaminy.

 

Jeżeli klienci pytają o uprawnienia w języku obcym, to koszt rośnie, ponieważ konieczne jest wynajęcie tłumacza przysięgłego, który będzie przekładał treść takich zajęć. Praca takiego eksperta nie należy do tanich, ale jest gwarancją jakości i zadowolenia z niej klientów oraz uczestników każdego kursu. Jesteśmy gotowi takiego eksperta wynająć dla naszych klientów