Kurs na konserwatora UDT

Zapoznaj się wnikliwie z naszą ofertą i dokonaj wyboru

Kurs na konserwatora UDT na terenie całej Polski.
Zdobądź uprawnienia konserwatora UDT!

Kurs na konserwatora UDT

CO OBEJMUJE KURS NA KONSERWATORA UDT?

Kurs na zadania konserwatora UDT zapewnia kwalifikacje zgodne z uprawnieniami Urzędu Dozoru Technicznego. Podczas szkolenia zdobywa się wiedzę. Na pewno najważniejsze umiejętności oraz wiedza dotyczące przygotowania mechanicznego i elektrycznego będą niezbędne na co dzień. Dzięki nim zdasz bez najmniejszych komplikacji egzamin na uprawnienia konserwatora UDT. Na rynku wzrasta zapotrzebowanie na osoby z kwalifikacjami z tej branży. Chcesz uczyć się? Potrzebujesz nowych kwalifikacji? Ten kurs będzie sposobem na dużą wiedzę i wiele umiejętności, a później pozwoli znaleźć doskonałe zatrudnienie. Jakość takich kursów jest wysoka, a szkolenia wyjątkowej jakości mają znaczenie.

Szkolenie zapewni uprawnienia konserwatora UDT.

Aby przystąpić do kursu, należy spełniać zaledwie kilka kryteriów:

 •  wiek co najmniej 18 lat w dniu rozpoczęcia szkolenia, 
 • zdolność do pracy na danym stanowisku, 
 • wykształcenie nie niższe od podstawowego

Szkolenie zapewni wszelkie nieodzowne umiejętności oraz wiedzę, które umożliwią zdanie egzaminu szybko i skutecznie. Zajęcia prowadzą znakomici specjaliści z mogący pochwalić się wieloletnim doświadczeniem, dziesiątkami przeprowadzonych kursów oraz osiągnięciami słuchaczy. Pierwsza część kursu na uprawnienia konserwatora UDT stanowią solidne zajęcia teoretyczne. Ćwiczenia praktyczne stanowią drugą część. Połączenie wiedzy teoretycznej oraz praktycznej jest naprawdę kluczowe. 

Zazwyczaj egzamin ma miejsce po około dwóch tygodniach od zakończenia kursu na konserwatora UDT.

Kurs na uprawnienia konserwatora UDT pozwala zgłębić zagadnienia oraz umiejętności, które będą przydatne zawsze podczas egzaminu, ale również będą źródłem codziennej pracy.

Wśród nich dostępne są takie oto tematy:

 • suwnice, wciągniki i wciągarki ogólnego przeznaczenia, 
 • suwnice, wciągniki i wciągarki ogólnego oraz inne maszyny specjalnego przeznaczenia, 
 • żurawie stacjonarne (uprawnia do konserwacji żurawi stacjonarnych i wciągników oraz wciągarek ogólnego przeznaczenia), 
 • żurawie samojezdne oraz przenośne i przewoźne (uprawnia do konserwacji żurawi samojezdnych oraz przenośnych i przewoźnych oraz żurawi stacjonarnych i wciągników oraz wciągarek ogólnego przeznaczenia), 
 • podesty ruchome stacjonarne, wiszące oraz masztowe, 
 • podesty ruchome przejezdne oraz załadowcze, w tym do transportu osób, 
 • wózki jezdniowe podnośnikowe z mechanicznym napędem podnoszenia, 
 • rodzaje i budowa urządzeń, czynności operatora przed i po zakończeniu pracy, 
 • czynności zawodowe wykonywane przez operatora podczas pracy, 
 • wiadomości dotyczące przewożenia ładunków w różne miejsca, 
 • dozór techniczny.

 

Kurs zawiera również ćwiczenia praktyczne.

DLACZEGO WARTO ZDECYDOWAĆ SIĘ NA KURS NA KONSERWATORA UDT W FUNDACJA START ENERGETYKA POLSKA

Nasz kurs na konserwatora UDT ma w zakresie bezpłatnymi materiały szkoleniowe w formie elektronicznej, które kursanci dostają przed rozpoczęciem zajęć. Ponadto każdy uczestnik może pozyskać skrypt papierowy na zajęciach, czyli na pierwszym spotkaniu kursowym. Przyjmujemy zapisy na kurs oraz egzamin, dbając o to, by nasi słuchacze mieli maksymalną wygodę – pozyskiwanie wiedzy oraz zdanie egzaminu w tym samym miejscu jest bardzo dogodne.

Nasi specjaliści posiadają wiedzę oraz doświadczenie, które pozwala na przygotowanie programu kursu na konserwatora UDT dla małych, średnich oraz dużych firm.

Nasi konsultanci są dostępni przez 7 dni w tygodniu w godzinach 8:00-22:00