Kurs na urządzenia do manipulacji kontenerami – kalmary UDT

Zapoznaj się wnikliwie z naszą ofertą i dokonaj wyboru

Kurs na urządzenia do manipulacji kontenerami – kalmary – na terenie całej Polski. Zdobądź uprawnienia na stanowisko operatora urządzeń UDT!

Kurs na urządzenia służące do manipulacji kontenerami

CO OBEJMUJE ZAKRES KURSU?

Kurs na urządzenia niezbędne do manipulacji kontenerami – kalmarami pozwoli Ci na pozyskanie umiejętności niezbędnych do pracy na stanowisku operatora z uprawnieniami Urzędu Dozoru Technicznego. Dzięki nim możesz zatrudnić się w wielu inspirujących miejscach takich, jak: porty przeładunkowe oraz inne punkty, w których przemieszcza się kontenery z ładunkami. Wszystkie maszyny oraz urządzenia używane na takich stanowiskach pracy mają właściwy dozór techniczny. 

Kandydaci chcący uczestniczyć w kursie na urządzenia do manipulacji kontenerami – kalmary muszą spełniać poniższe kryteria:

  • pełnoletność – każdy uczestnik kursu na urządzenia do manipulacji kontenerami musi mieć ukończone co najmniej 18 lat w dniu rozpoczęcia szkolenia, 
  • dobry stan zdrowia oraz brak problemów ze sprawnością 
  • wykształcenie minimum podstawowe, niższe nie jest akceptowane

Pierwszy etap kursu na urządzenia do manipulacji kontenerami – kalmary – posiada formę zajęć teoretycznych. Kolejna część składa się z ćwiczeń praktycznych, które są źródłem wszelkich umiejętności niezbędnych podczas wykonywania obowiązków na stanowisku operatora UDT. Nasi specjaliści kształcą efektywnie, dzięki czemu zdawalność egzaminu jest bardzo wysoka. Chcesz zdać egzamin? Chcesz zdobyć wiedzę? Rozwój zawodowy jest dla Ciebie ważny? Ten kurs na pewno spełni Twoje oczekiwania i będzie źródłem wszelkiej niezbędnej wiedzy. Umiejętności płynące z takiego kursu są niezmiernie ważne dla kursantów, ponieważ mają przełożenie na późniejszą pracę zawodową.

Staramy się, aby egzamin odbywał się po około dwóch tygodniach od zakończenia szkolenia na urządzenia do manipulacji kontenerami – kalmary.

Kurs na urządzenia do manipulacji kontenerami to szkolenie mające na celu przygotowanie uczestników do bezpiecznej obsługi i manipulacji urządzeniami, które służą do podnoszenia, przenoszenia i składowania kontenerów. Przykładowe urządzenia do manipulacji kontenerami to żurawie kontenerowe (straddle carriers), dźwigi portowe (port cranes) czy wózki widłowe do kontenerów (container handlers).

Podczas kursu na urządzenia do manipulacji kontenerami – kalmary – zdobędziesz kompetencje służące do zdania egzaminu oraz pracy na stanowisku operatora.

Dlatego też zakres szkolenia jest bardzo kompleksowy i obejmuje:

  • rodzaje i budowa urządzeń,
  • czynności operatora przed i po zakończeniu pracy, 
  • czynności operatora podczas pracy, 
  • wiadomości dotyczące przewożenia ładunków, 
  • dozór techniczny, 
  • ćwiczenia praktyczne realizowane zawsze w sposób bezpieczny i pod okiem najlepszych ekspertów.

DLACZEGO WARTO ZAPISAĆ SIĘ NA KURS NA URZĄDZENIA DO MANIPULACJI KONTENERAMI – KALMARY – UDT W FUNDACJA START ENERGETYKA POLSKA?

Nasze kursy na urządzenia przeznaczone do manipulacji kontenerami – kalmary – wyróżniają przede wszystkim możliwość pozyskania bezpłatnych materiałów szkoleniowych jeszcze przed rozpoczęciem szkolenia. Ponadto każdy uczestnik dostanie podczas zajęć tradycyjny skrypt. Istnieje także możliwość zapisania się na kurs oraz egzamin sprawdzający wiedzę i umiejętności. Materiały przygotowane są solidnie, a nasi słuchacze uzyskują wiedzę, która daje im pełne zadowolenie zawodowe. Rozwój, wiedza i kompetencje są naszymi priorytetami. Nasi kursanci mogą zawsze na nie liczyć.

Nasi specjaliści szkolą osoby z małych, średnich i dużych firm. Są otwarci także na szkolenie osób, które zgłoszą się indywidualnie.

Masz pytania? Czegoś nie wiesz? Nie martw się, nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji przez 7 dni w tygodniu w godzinach 8:00-22:00.