Kurs pierwszej pomocy przedmedycznej

Zapoznaj się wnikliwie z naszą ofertą i dokonaj wyboru

Kurs pierwszej pomocy przedmedycznej na terenie całej Polski.
Zdobądź niezbędną wiedzę i umiejętności!

Kurs pierwszej pomocy przedmedycznej

CO OBEJMUJE TAKI KURS I CO DAJE KLIENTOM?

Kurs pierwszej pomocy przedmedycznej obejmuje wiedzę teoretyczną oraz zajęcia praktyczne. Podczas zajęć zapewniamy wszelkie najistotniejsze informacje z zakresu postępowania i reagowania w sytuacjach zagrożeń dla egzystencji oraz zdrowia, które są dość częste. Omdlenia, zawały, udary, upadki zdarzyć się mogą zawsze. Pierwsza pomoc przedmedyczna pozwala nieraz uratować życie danej osoby. Waga takiego szkolenia jest niemożliwa do przecenienia. Konieczne jest zbadanie przyczyny wypadku, aby zrozumieć, co spowodowało incydent. Analiza może obejmować czynniki ludzkie, techniczne i organizacyjne. Im dokładniejsza jest analiza, tym lepszy będzie jej efekt.

Kurs pierwszej pomocy przedmedycznej będzie przydatny szczególnie dla: 

  • pracowników oraz kadry kierowniczej firm różnej wielkości, działających w każdym sektorze rynkowym 
  • jednostek gospodarczych, 
  • placówek oświatowych, czyli szkół oraz uczelni wyższych, 
  • instytucji państwowych, w tym urzędów 
  • samorządów, czyli gmin, powiatów oraz urzędów marszałkowskich

Kurs pierwszej pomocy przedmedycznej obejmuje szkolenia wstępne dla nowych pracowników oraz okresowe dla osób pracujących od pewnego czasu. Klienci otrzymują szkolenia bardzo wysokiej jakości, prowadzone przez doskonale wykwalifikowaną kadrę Instruktorów Pierwszej Pomocy, która reprezentuje kwalifikacje opisane dokładnie w Ustawie z dnia 8 września 2006 roku o Państwowym Ratownictwie Medycznym tj. tytuł zawodowy ratownika medycznego, osoby uprawnionej do ratowania innych osób. Szkolenia przeprowadzają specjaliści, których wiedza jest szeroka, doświadczenie duże, a sposób przekazywania informacji jasny i klarowny. Można zawsze na nich polegać.

Podczas każdego kursu korzystamy z takich możliwości technicznych, jakimi są:

  • multimedialne techniki przekazu wiedzy teoretycznej, 
  • manekiny do ćwiczeń resuscytacji umożliwiających zaawansowany trening resuscytacji krążeniowo-oddechowej, 
  • sprzęt ratowniczy.

Certyfikowany kurs pierwszej pomocy przedmedycznej

Po kursie pierwszej pomocy przedmedycznej uczestnicy dostają od nas imienne zaświadczenia poświadczające nabyte przez nich umiejętności. Zapewnij odpowiednie szkolenia z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy dla pracowników. Uczestnictwo w szkoleniach i edukacja na temat bezpiecznych praktyk może znacznie zmniejszyć ryzyko wypadków. Pracownicy przeszkoleni mają wiedzę, umiejętności, są gotowi wspomagać osoby po wypadkach lub cierpiące z powodu omdlenia, udaru czy innych nagłych dolegliwości. Specjaliści szkolą klientów tak, aby ich wiedza była naprawdę solidna oraz głęboka.

Masz pytania? Nie wahaj się i zadaj je naszym konsultantom, którzy są do Twojej dyspozycji przez 7 dni w tygodniu w godzinach 8:00-22:00. Znajdą czas i cierpliwie wszystko Tobie wyjaśnią. Dzięki nim organizacja szkolenia będzie działaniem szybkim oraz skutecznym.