Kurs na zwyżki UDT

Zapoznaj się wnikliwie z naszą ofertą i dokonaj wyboru

Kurs na zwyżki na terenie całej Polski.
Zdobądź uprawnienia na zwyżki UDT!

Kurs na zwyżki

co obejmuje taki kurs?

Kurs na zwyżki będzie bardzo pomocny w uzyskaniu dodatkowych kwalifikacji na stanowisko operatora z uprawnieniami Urzędu Dozoru Technicznego. Uprawnienia na zwyżki dotyczą urządzeń zaliczanych do kategorii podestów ruchomych, które opisywane są jako podnośniki koszowe lub nożycowe. Wszystkie te urządzenia kontroluje dozór techniczny. Nasi klienci są zadowoleni z poziomu merytorycznego. Wiedza przekazywana jest lekko, łatwo i przyjemnie. Niejedna osoba doceni taki kurs i zechce w nim brać udział. Kurs daje wiedzę, umiejętności oraz pomaga każdej osobie.

Kandydaci, którzy chcą wziąć udział w kursie zapewniającym uprawnienia na zwyżki UDT muszą spełniać poniższe kryteria i to bezwzględnie: 

  • odpowiedni wiek, czyli co najmniej 18 lat w dniu rozpoczęcia szkolenia, 
  • brak przeciwwskazań natury zdrowotnej do podejmowania pracy na stanowisku, 
  • wykształcenie podstawowe lub wyższe.

Kurs na zwyżki, znane również jako podnośniki koszowe lub platformy ruchome, to szkolenie, które ma na celu dostarczenie odpowiednich umiejętności i wiedzy w zakresie bezpiecznego obsługiwania i użytkowania tych urządzeń. Podnośniki koszowe są stosowane w różnych branżach do pracy na wysokościach, umożliwiając dostęp do trudno dostępnych obszarów.

Uprawnienia na zwyżki otrzymać można po ukończeniu kursu oraz zdaniu zawodowego egzaminu. Szkolenie skomponowane jest z dwóch części. Pierwsza z nich to zajęcia teoretyczne, które przekazują niezbędną wiedzę. Natomiast ćwiczenia praktyczne pozwalają opanować umiejętności. Nasi specjaliści dokładają wszelkich starań, by kursanci zdawali egzaminy. Zajęcia prowadzone są profesjonalnie oraz w sposób interesujący.

Staramy się organizować egzamin po około dwóch tygodniach od zakończenia kursu na zwyżki. Takie podejście uznajemy za najbardziej efektywne oraz w pełni celowe.

Kurs na uprawnienia na zwyżki obejmuje szerokie spektrum zagadnień, które pozwolą na zdanie egzaminu z najlepszym możliwym wynikiem.

Wśród nich pojawiają się:

  • typy oraz konstrukcja urządzeń, 
  • czynności operatora przed oraz po zakończeniu pracy, 
  • czynności operatora podczas wykonywania obowiązków zawodowych, 
  • wiadomości dotyczące transportu ładunków, o dozór techniczny, 
  • ćwiczenia praktyczne.

DLACZEGO WARTO ZDECYDOWAĆ SIĘ NA KURS NA ZWYŻKI W FUNDACJA START ENERGETYKA POLSKA?

Jedną z największych zalet kursu na zwyżki w Fundacji Start Energetyka Polska jest przekazywanie słuchaczom materiałów szkoleniowych w formie elektronicznej przed dniem każdego szkolenia. Uczestnicy dostaną też materiały drukowane w dniu rozpoczęcia kursu. U nas można uczyć się i zdać egzamin, co ułatwia życie wszystkim słuchaczom. 

Wieloletnie doświadczenie naszych wybitnych specjalistów umożliwia dostosowanie kursu na zwyżki do potrzeb każdego kursanta, dać mu wiedzę najwyższej jakości. W szkoleniach udział biorą pracownicy małych, średnich oraz dużych firm. Można spokojnie korzystać z udziału w takich wydarzeniach i cieszyć się ich wyjątkową jakością. Nasi klienci niejednokrotnie wracają do nas na egzaminy po pięciu latach, a także szkolą nowych pracowników. 

Do naszych konsultantów można dzwonić przez 7 dni w tygodniu w godzinach 8:00-22:00. Duża dostępność konsultantów jest atutem naszej firmy, ponieważ klienci mogą liczyć na informacje przez cały dzień, od rana do wieczora.