Szkolenia BHP – zakres

Kompleksowe szkolenia BHP dostosowane
do indywidualnych potrzeb klienta.

Szkolenia BHP w Fundacji Start Energetyka Polska

Szkolenia BHP dopasujemy do indywidualnych potrzeb i oczekiwań klienta. Mamy wieloletnie doświadczenie w tym obszarze, dlatego jesteśmy gotowi do przeprowadzania zajęć bez względu na ich rodzaj, ilość osób czy miejsce i datę. Jesteśmy elastyczni i śledzimy na bieżąco zmiany w prawie oraz na rynku, dlatego możesz być pewien, że program naszych szkoleń BHP jest dostosowany do Twoich potrzeb.

Co ważne, przeprowadzamy również szkolenia BHP dla osób zajmujących się usuwaniem azbestu z budynków oraz wydajemy stosowne zaświadczenia.

Outsourcing: szkolenia BHP w Fundacji Start Energetyka Polska?

Oferujemy również szkolenia BHP w ramach współpracy na zasadach outsourcingu. W firmach zatrudniających do 100 pracowników wykonujemy dodatkowo zadania służby BHP wymagane przez obowiązujące normy prawne:

• art. 23711 Kodeksu pracy oraz
  • Rozporządzenie Rady Ministrów w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy z dnia 2 września 1997 r. (Dz.U. Nr 109, poz. 704).

Dla kogo organizujemy szkolenia BHP?

Nasze szkolenia BHP dostosujemy do potrzeb takich grup jak:

• pracodawcy,
  • osoby kierujące pracownikami,
  • pracodawcy wykonujący zadania służby bezpieczeństwa i higieny pracy,
  • pracownicy inżynieryjno-techniczni,
  • pracownicy administracyjno-biurowi,
  • pracownicy na stanowiskach robotniczych,
  • pracownicy służby bezpieczeństwa i higieny pracy,
  • społeczni inspektorzy pracy,
  • pracownicy zatrudnieni przy usuwaniu azbestu.

Dlaczego warto zapisać się na szkolenia BHP w Fundacji Start Energetyka Polska?

Zapewniamy wysokiej jakości szkolenia BHP, które dopasujemy do potrzeb każdego klienta. Dostarczamy materiały dydaktyczne, a po zakończeniu zajęć wydajemy specjalne zaświadczenia. Szkolenia BHP są prowadzone przez doświadczonych specjalistów i opierają się na indywidualnie dobranych programach, prezentacjach multimedialnych oraz materiałach wideo.

Ocena ryzyka zawodowego

Każdy pracodawca ma obowiązek oceny ryzyka zawodowego na stanowisku pracy, co wynika z przepisów Kodeksu Pracy. Nasi specjaliści pomogą Ci się z niego wywiązać. W ramach tej usługi przeanalizujemy szczegółowo zagrożenia wynikające m.in. z:

• obsługi maszyn i urządzeń,
  • wykonywania prac niebezpiecznych (np. praca na wysokości),
    kontaktu z czynnikami szkodliwymi.

Ile kosztują szkolenia BHP w Fundacji Start Energetyka Polska?

Co ważne, oferujemy nasze usługi z terminem nawet „na wczoraj”. Po indywidualnych konsultacjach dostosujemy program oraz materiały szkoleniowe do Twoich potrzeb.

Cena nigdy nie jest ostateczna i może podlegać dalszym negocjacjom. Zakres usługi dostosujemy do wielu indywidualnych czynników. Zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami, którzy są dostępni 7 dni w tygodniu w godzinach 8.00-22.00.