Kurs na układnice UDT

Zapoznaj się wnikliwie z naszą ofertą i dokonaj wyboru

Kurs na układnice na terenie całej Polski. Zdobądź uprawnienia
na stanowisko operatora urządzeń UDT!

Kurs na układnice

CO OBEJMUJE TAKIE SZKOLENIE?

FUNDACJA START ENERGETYKA POLSKA organizuje również wszelkie szkolenia na układnice, dzięki którym możesz pracować na stanowisku operatora z uprawnieniami Urzędu Dozoru Technicznego. Ten kurs daje wszystkie niezbędne kwalifikacje potrzebne do pracy w transporcie oraz procesie układania ładunków w magazynach w wielu gałęziach przemysłu, co stwarza doskonałe możliwości zawodowe. Na rynku można zauważyć stałe zapotrzebowanie na nowych pracowników. Dzięki temu staniesz się pracownikiem, o którego zabiegać będzie wiele firm. Zaufaj nam, a uzyskasz wszystko, będziesz ekspertem w swojej branży i dziedzinie. Nasza praca przełoży się na wyniki Twoje. Wymarzony zawód jest na wyciągnięcie ręki. Nie wierzysz? Koniecznie to sprawdź, zaufaj nam i wyszkol się dzięki nam.

Kandydaci, którzy chcą wziąć udział w kursie na układnice, mają do spełnienia poniższe kryteria: 

  • pełnoletność – każdy uczestnik kursu na układnice musi mieć ukończone co najmniej 18 lat w dniu rozpoczęcia zajęć, ponieważ jest to wymóg najważniejszy
  •  brak przeciwwskazań do pracy na stanowisku, czyli zdolność do pracy w tym zawodzie 
  • wykształcenie minimum podstawowe.

Kurs na układnice przygotowany jest w dwóch częściach: teoretycznej oraz praktycznej. Na początku nasi specjaliści realizują zajęcia teoretyczne, by każdy uczestnik zdobył niezbędną wiedzę do pracy. Następnie organizowana jest część praktyczna. Podczas kursu na układnice zdobędziesz niezbędne uprawnienia na układnice pozwalające na zdanie egzaminu w 100% oraz niezbędne do pracy w zawodzie na stanowisku operatora UDT. 

Egzamin organizowany jest po około dwóch tygodniach od zakończenia kursu. Absolwenci kursu mają dzięki temu czas, aby ugruntować wiedzę i powtórzyć wszelkie zagadnienia. Mogą wracać do materiałów przekazanych im na kursie. Dzięki temu ich wiedza układa się coraz lepiej i zapewnia im duże zadowolenie.

Kurs na układnice umożliwia zdobycie uprawnień UDT, a także wiedzy i umiejętności stosowanych podczas pracy zawodowej.

Szkolenie obejmuje więc takie elementy jak:

  • układnice słupowe – konstrukcja nośna ma postać słupa przejezdnego z wodzakami, 
  • układnice ramowe – konstrukcja nośna posiada formę przejezdnej bramy z wodzakami,
  • rodzaje oraz budowa urządzeń, 
  • czynności operatora realizowane przed i po zakończeniu pracy, 
  • czynności operatora podczas pracy, 
  • wiadomości na temat przewożenia ładunków, 
  • dozór techniczny. o Dozór techniczny odnosi się do procesu nadzoru i kontroli technicznej realizacji budowy lub projektu. Jest to działalność wykonywana przez osobę lub firmę posiadającą odpowiednie kwalifikacje i uprawnienia, które umożliwiają jej dokonanie oceny zgodności prac wykonanych w trakcie budowy z obowiązującymi przepisami, normami i wymaganiami technicznymi.

 

Kurs składa się z części teoretycznej oraz praktycznej.

Dlaczego warto wybrać kurs na układnice UDT w Fundacji Start Energetyka Polska?

Jako jedyna firma na rynku zapewniamy naszym kursantom bezpłatne materiały szkoleniowe jeszcze przed rozpoczęciem szkolenia. Każdy uczestnik kursu na układnice otrzyma także skrypt w formie tradycyjnej. Ponadto istnieje możliwość zapisania się nie tylko na szkolenie, ale również egzamin.

Wieloletnie doświadczenie naszych specjalistów pozwala na dostosowanie szkolenia do indywidualnych potrzeb klienta. Do tej pory prowadziliśmy kursy zarówno dla małych, jak i największych firm przemysłowych oraz z branży energetycznej.

W razie pytań nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu w godzinach 8:00-22:00.