Szkolenia UDT

Szkolenia i kursy UDT dotyczące obsługi i konserwacji
urządzeń technicznych, dzięki którym zdobędziesz
uprawnienia pozwalające na ich obsługę

Szkolenia UDT w Fundacji Start Energetyka Polska

Jeżeli chcesz zdobyć nowe doświadczenie zawodowe oraz rozwinąć swoje umiejętności, w tej zakładce znajdziesz szkolenia UDT, które Ci to umożliwią. Poniżej przedstawiamy ofertę obejmującą kursy dotyczące obsługi i konserwacji urządzeń technicznych. Dzięki nim zdobędziesz niezbędne uprawnienia, by móc obsługiwać je zawodowo.

Szkolenia UDT w Fundacji Start Energetyka Polska są prowadzone na bardzo wysokim poziomie zgodnie z programem Urzędu Dozoru Technicznego. Dzięki temu zyskujesz wsparcie specjalistów z doświadczeniem oraz kwalifikacjami pozwalającymi na dzielenie się wiedzą podczas zajęć teoretycznych oraz umiejętnościami w trakcie zajęć praktycznych.

Co ważne, kursy UDT są organizowane w dogodnym miejscu dla uczestników. Mamy doświadczenie w przeprowadzeniu szkoleń w wielu miastach na terenie całego kraju.

Jakie uprawnienia zapewnią Ci kursy UDT w Fundacji Start Energetyka Polska?

W naszej ofercie znajdziesz między innymi kursy UDT uprawniające do obsługi następujących urządzeń technicznych:

• wózki widłowe,
  • suwnice, wciągniki, wciągarki ogólnego przeznaczenia,
  • suwnice, wciągniki, wciągarki specjalnego przeznaczenia,
  • podesty ruchome,
  • żuraw przewoźny i przenośny HDS,
  • żuraw samojezdny – dźwig samojezdny,
  • żuraw wieżowy i szybko montujący – żuraw budowlany,
  • dźwigi – dźwigi budowlano-towarowe,
  • układnice,
  • urządzenia do manipulacji kontenerami – kalmary.

Ponadto możesz zdobyć kwalifikacje na stanowisko hakowy – sygnalista oraz wiedzę i umiejętności pozwalające na konserwację UDT.

Dlaczego warto zapisać się na szkolenia UDT w Fundacji Start Energetyka Polska?

Zapewniamy wysokiej jakości szkolenia UDT, które prowadzą specjaliści z wieloletnim doświadczeniem. Uczestnicy naszych kursów zdają egzaminy w 100%. Dodatkowo zapewniamy bezpłatne materiały szkoleniowe przed kursem w formie elektronicznej. Na każdym szkoleniu uczestnicy otrzymują również w cenie szkolenia skrypt. Po zakończeniu wybranego kursu UDT otrzymasz potwierdzenie zdobytych kwalifikacji w formie wystawionego przez firmę certyfikatu lub zaświadczenia, w zależności od rodzaju szkolenia.

Ile kosztują szkolenia UDT?

Cena szkolenia jest ustalana indywidualnie. Organizujemy również egzamin. Kursy UDT dostosowujemy zawsze do wymagań klientów. Odpowiadamy na potrzeby zarówno małych, jak i największych firm przemysłowych oraz przedstawicieli branży energetycznej.

Jeżeli masz pytania, nasi konsultacji są dostępni 7 dni w tygodniu w godzinach 8.00-22.00.